Wybory w Krakowie 2011: zobacz najświeższe informacje!
395 BARWNA, DYBOWSKIEGO, HEKTARY, IGOŁOMSKA od 83 do 105, KOŚCIELNICKA, KUŚNIERSKA, ŁOZIŃSKIEGO, OSTRÓWKA, OSTAFINA, PŁOSZCZYNY, POD GAJEM, PODBIAŁOWA, PYSOCICE, SAWY-CALIŃSKIEGO, STOPKI, WALIGÓRSKIEGO, WIEWIÓRCZA, WODZICKICH, WRÓŻENICKA
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 52,ul. Sawy-Calińskiego 12
396 OSIEDLE CENTRUM A od 1 do 14
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub „Jędruś”, os. Centrum A, bl. 6 a
397 OSIEDLE HUTNICZE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Gimnazjum Nr 45 os. Willowe 1
398 OSIEDLE WANDY
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Gimnazjum Nr 45 os. Willowe 1
399 OSIEDLE OGRODOWE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta Klub „Wersalik”, os. Ogrodowe 15 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
400 CERCHÓW, OSIEDLE MŁODOŚCI od 1 do 15 (bez 9, 10, 11), OSIEDLE NA SKARPIE od 21 do 46, SIEROSZEWSKIEGO 1, 1 A, 3
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Przedszkole Samorządowe Nr 46, os. Na Skarpie 46
401 BISKUPA PADNIEWSKIEGO, BISKUPA TOMICKIEGO 3, 5, 7, OSIEDLE CENTRUM E od 1 do 25
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Na Skarpie 8
402 OSIEDLE NA SKARPIE od 1 do 20, od 47 do 64, OSIEDLE MŁODOŚCI 9, 10, 11
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Na Skarpie 8
403 OSIEDLE WILLOWE od 1 do 37, PLAC PRZY POCZCIE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 37, os. Stalowe 18
404 OSIEDLE STALOWE od 1 do 18
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 37, os. Stalowe 18
405 OSIEDLE CENTRUM B od 1 do 11
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Rada i Zarząd Dzielnicy XVIII, os. Centrum B, bl. 6 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
406 OSIEDLE SZKLANE DOMY
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 88, os. Szklane Domy 2 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
407 OSIEDLE SŁONECZNE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 5, os. Słoneczne 12 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
408 OSIEDLE SZKOLNE od 1 do 5, od 28 a do 37
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Filia Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka, os. Szkolne 5
409 OSIEDLE SZKOLNE od 6 do 27
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2, os. Szkolne 26
410 OSIEDLE ZIELONE od 1 do 28
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Budowlanych Nr 2, os. Szkolne 18
411 BULWAROWA 2, OSIEDLE SPORTOWE (bez Nr 9)
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Budowlanych Nr 2, os. Szkolne 18
412 OSIEDLE CENTRUM C
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych os. Centrum C bl.10 (wejście do lokalu wyborczego
przez podjazd dla osób niepełnosprawnych )
413 OSIEDLE ZGODY, SEIFERTA
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta os. Zgody 1
414 OSIEDLE UROCZE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 os. Teatralne 35
415 OSIEDLE TEATRALNE od 8 do 24, od 34 do 35, LUDŹMIERSKA
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr.2 os. Teatralne 35
416 OSIEDLE GÓRALI
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
417 OSIEDLE KRAKOWIAKÓW od 1 do 17
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallotiego os. Krakowiaków 47
418 OSIEDLE KRAKOWIAKÓW od 18 do 47
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallotiego os. Krakowiaków 47
419 OSIEDLE TEATRALNE od 1 do 7, od 25 do 33
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, os. Teatralne 33
420 OSIEDLE CENTRUM D
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 1, os. Handlowe 4
421 OSIEDLE HANDLOWE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 1, os. Handlowe 4
422 OSIEDLE KOLOROWE od 1 do 15, 17 a
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Gimnazjum Nr 48, os. Kolorowe 29
423 OSIEDLE KOLOROWE od 16 do 47 (bez 17 a)
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Gimnazjum Nr 48, os. Kolorowe 29
424 OSIEDLE SPÓŁDZIELCZE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2, os. Spółdzielcze 6
425 BARDOSA, GRANICZNA, GRĄBY, HUTNIKA, JAGIENKI, JEŻYNOWA, JUTRZYŃSKA, KĘPSKA, KLASZTORNA, KMICICA, KOPANIEC, KUBLIŃSKIEGO, LONGINUSA PODBIPIĘTY (bez 1, 19, 19 a, 21, 21 a, 39 a, 62, 64, 74, 78 c, d, e, 80 b, 82 b, 86) , NA NIWACH, ODMĘTOWA (bez Nr 14, 14 B,16, 96, 98, 107), OPATA SALWIŃSKIEGO, PODBAGNIE, POWIATOWA, PTASZYCKIEGO, SAMOSTRZELNIKA, STARE WIŚLISKO, SYRACHOWSKA, UJASTEK MOGILSKI, WAŃKOWICZA 8, 14, 14 A, 16, 20, 22, WIŚNIOWIECKIEGO, WOJENNA, WOŁODYJOWSKIEGO, ZAGŁOBY, ZAKARNIE, ZBYSZKA Z BOGDAŃCA, ZIARKOWA bez Nr 4,8, ŻAGLOWA
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Zespół Szkół Specjalnych Nr 6, ul. Ptaszyckiego 9 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
426 BRANICKA, CHAŁUPKI, DESZCZOWA, GENERAŁA KARASZEWICZA-TOKARZEWSKIEGO (bez 39, 41, 43, 43 a, 45, 46, 48, 50, 52, 54), KĄKOLOWA, KŁOSOWA, ŁUBINOWA, PLASTUSIA, POWOJOWA, RUMIANKOWA, SASANEK, SZYMAŃSKIEGO, TATARAKOWA, TRUSKAWKOWA, WRZOSOWA, ZAPORĘBIE, ŻÓŁWIA
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 74, ul. Branicka 26
427 BARWINKOWA, CIEKOWIEC, CZECZEŃSKA 7, 9, 11, 13, 15,15a, 27, GENERAŁA KARASZEWICZA-TOKARZEWSKIEGO 39, 41, 43, 43 a, 45, 46, 48, 50, 52, 54, IGOŁOMSKA od 35 do 82 b, JEZIORKO, PODSTAWIE, PRAWOCHEŃSKIEGO, PYSOŃCE, RUSIECKA, RZEPAKOWA, SITOWINY, TARASOWA, TRZCINOWA, TYMIANKOWA, UBELINY, NARCYZA-WIATRA, WIATRACZNA, WYCIĄSKA, ZA GÓRĄ, ZIEMSKA
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 140, ul. Prawocheńskiego 7 (os. Wyciąże)
428 BARTNICZA, BETONOWA, BIWAKOWA, BRZESKA, DROŻYSKA, FLAME, JAGLANA, KONTRYMA, KSIĘDZA LUZARA, MORGI, NADWODNA, PLAC TURZYMY, PLAŻOWA, PLUTY-CZACHOWSKIEGO, PRZYLASEK, SIEJÓWKA, SZLIFIERSKA, WIĄZOWA, ZAKĘPIE
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Szkoła Podstawowa Nr 142, ul. Drożyska 13 (os. Wolice)
429 CEMENTOWA, DYMAREK, GWARECKA, IGOŁOMSKA od 1 do 34, JEZIERSKIEGO, KAROWA, MARTENOWSKA, MŁOTKÓW, NADBRZEZIE, NENCKIEGO, OSTRÓW, POPIELNIK, RUDNI, SUCHY JAR, ŚWIĘTEGO WINCENTEGO, ZIEMIANEK
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Pleszowskiej Świetlica Osiedlowa, ul. Nadbrzezie 18 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)
Kraków wybory 2011: obwody odrębne [Nowa Huta]
464 SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. S. ŻEROMSKIEGO
os. Na Skarpie 66
465 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
os. Sportowe 9
466 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
os. Szkolne 28
467 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „CENTRUM MEDYCZNE – NOWA HUTA”, Sp. z o.o.
ul. Ujastek 3
Zobacz śliczne kandydatki do Sejmu z Małopolski. Weź udział w plebiscycie i oddaj głos na najpiękniejszą [ZDJĘCIA]
Małopolska Wybory 2011: Zobacz wszystkich kandydatów do Sejmu i Senatu
Mieszkania Kraków. Sprawdź nowy serwis
Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!
echodnia.eu W czerwcu wybory do Parlamentu Europejskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?