Mecze na krakowskich stadionach z pewnością można zaliczyć do efektownych - niejednokrotnie na trybunach pojawiają się race.

Pierwszą okazję do popisu mieli kibice Wisły podczas meczu derbowego 12 sierpnia. 22 października w trakcie meczu z Legią Warszawa było nieco spokojniej, jak i później podczas meczu z Sandecją 4 listopada, podczas którego tym razem zaprezentowali się kibice Sandecji.

W trakcie derbowego meczu Cracovia - Wisła 13 grudnia kibole Cracovii odpalili kilkaset rac rzucając nimi w sektor kibiców Wisły, ostrzeliwując ich równocześnie z fajerwerków. Po tym wydarzeniu komisja ligi postanowiła zamknąć stadion Cracovii na dwa mecze, wprowadzić zakaz wyjazdu kibicom Cracovii na mecz ekstraklasy i ukarała klub karą 100 tysięcy złotych.

Tydzień później, przed świętami Bożego Narodzenia w trakcie meczu z Wisły z Zagłębiem Lubin kibice z sektora Wisły stadion znów rozbłysł racami.

Sezon kibice Wisły zakończyli podczas meczu z Lechem Poznań, efektownymi racami i dymami, spalając przy okazji cześć swoich flag.

[g]13172674[/g]

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Wisła Kraków - Lech Poznań

Autor: Piotr Tymczak, Bartosz Karcz

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!