(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już dziś o 9:00 uczniowie z całej Polski napiszą Sprawdzian Szóstoklasisty! Co będzie na teście? Czego najbardziej się boicie? Jak oceniacie wasze siły? Piszcie w komentarzach!

Sprawdzian szóstoklasisty 2013 z CKE: [TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI]Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013: "Polski był prosty"Sprawdzian potrwa godzinę i będzie sprawdzał pięć podstawowych umiejętności - pisanie, czytanie, rozumienie, wykorzystywanie wiedzy w praktyce, korzystanie z informacji.

Schemat sprawdzianu nie zmienia się od lat. Uczniowie będą musieli odpowiedzieć na pytania korzystając z tekstów źródłowych, wykonać szereg zadań z matematyki oraz napisać list, opowiadanie, zaproszenie, ogłoszenie lub sprawozdanie.

Ilość otrzymanych punktów nie będzie miała wpływu na przyjęcie do gimnazjum. Uczniowie nie dostają ze sprawdzianu ocen, a wynik ma jedynie pokazać, czy szóstoklasista opanował materiał przerabiany w szkole podstawowej.

Wyniki będą znane w czerwcu, ale arkusze i odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie zaraz po udostępnieniu ich przez Centralną Komisję Edukacyjną.

Powodzenia!

Zobacz też:

Egzamin szóstoklasisty 2012 [TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI]

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!