Już za tydzień Kraków zmieni się w polską stolicę studenckiego życia! Wszystko za sprawą Juwenaliów Krakowskich, które z pewnością dostarczą wielu emocji nie tylko żakom. Co tym razem przygotowali dla imprezowiczów organizatorzy? Zobacz plan tegorocznych juwenaliów dzień po dniu!

Juwenalia Krakowskie 2018 - co, gdzie, kiedy? Harmonogram Juwenaliów Kraków 2018Juwenalia Krakowskie 2018 rozpoczną się już w poniedziałek 14 maja, a zakończą w niedzielę 20 maja. W juwenaliowym tygodniu w całym Krakowie możemy spodziewać się wielu atrakcji - nie tylko dla studentów. Wśród nich będą koncerty, stand-upy i imprezy, na których obecność jest obowiązkowa. Kulminacyjnym elementemJuwenalia Kraków 2018. Harmonogram Juwenaliów Kraków 2018. Plan koncertów, plan imprezHarmonogram Juwenaliów 2018 w Krakowie jest wypełniony po brzegi. Każdego dnia w czasie Juwenaliów Krakowskich 2018 będziemy mogli wziąć udział w innych wydarzeniach. W tym roku na scenach pojawią się m.in. Organek, Brodka czy Sławomir, którego koncert cieszy się ogromną popularnością. Tłumów nie zabraknie także na występach The Dumplings czy Quebonafide.Plan Juwenaliów 2018 w Krakowie. Co będzie się działo w Juwenalia?Podczas Juwenaliów Krakowskich nie zabraknie także atrakcji dla osób, które miłośnikami koncertów już nie są. Juwenalia 2018 będą doskonałą okazją do wzięcia udziału w imprezach, pokazach stand upu czy grze miejskiej spod znaku gier mobilnych.

Tak prezentował się krakowski korowód juwenaliowy w 2017 roku!

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

ZOBACZ KONIECZNIE:


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!