Atak nożem na juwenaliach 2013 w Krakowie. W sobotę około godziny 3 w nocy pogotowie ratunkowe przyjęło cztery osoby z ranami zadanymi nożem. Dwie z nich były w stanie bardzo ciężkim.

Komentarze (188)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aaa (gość)

witam oczywiście ataki takie to jest jakaś masakra ale prosze KRAKÓW Juvenalia 2013 czekam na wyjaśnienia pana Studenta z AGH czy to jest fajna zabawa? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SWURVHFPTvM#! czy juvenalia są potrzebne, przy alkoholu jak bractwo chleje to ile wyatrczy do tragedii, dużo ? mało? te 200 interwenci cóż z tego że nie z takich powodó jak innych.... SWOŁOCZ I DZICZ - CHCECIE SIĘ UCZYĆ TO UCZCIE SIĘ ALE PRZYZWOLENIA NA ROBIENIE BURDELU NIE MACIE ŻADNYCH!

fg (gość) (dr Hnatio - Rogowy)

Czytam sobie Twoje komentarze i wniosek jest jeden- jesteś megahiperwielkim nieudolnym nieudacznikiem wylewając żółć na stronie internetowej. Kraków twój, hejnał twój, fragment Wisły przepływający przez miasto również twój? A co się dzieje z powietrzem nad miastem? Również twoje? Jeśli mógłbyś coś zrobić dla tego miasta- to pójdź na most, weź z sobą sznur, kamienie, przywiąż do szyi i skocz do wody.

Kraków (gość)

dobrze im tak , sam zostałem pewnego dnia przekopany przez grupke najebusów z AGH.
Skurwysyn4 myslały , że biegną w 10 to mogą wszystko w dodatku pijani! Wkoncu sie chłopaki wkurwili i pokazali najebusom kto rządzi w Krakowie! Może to co się stało zamknie mordy tym co mysla ze studiuja w Krakowie to im wszystko wolno! Teraz ofiary z siebie najebusy robicie?! żenada .. A chłopakom dużo farta i małych wyroków! Trzymajcie sie POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA!

brudas (gość)

niestety święta racja... co brudas student to brudas, "do tego biedny"

dr Hnatio - Rogowy (gość) (Feniks z popiołów)

jestem z Krakowa i jestem z tego dumny, mieszkam tu i codziennie idąc do pracy przechodze przez Rynek, to bezcenne i nikt mi tego nie zabierze, a że nie lubię brudasów studenciaków i słoików którzy za darmo słuchaja mojego hejnału ? moja sprawa. a ty nędzarzu chodzisz na Rynek żreć razem gołębiami te parchy co im naiwni turyści wysypują? lepiej stań pod barem mlecznym dobry Krakus na pewno da ci na zupe...

krakus (gość)

a kto zrobił syf na Zakrzówku, na rynku jak wam w piątek klucze oddawali same butelki i burdel dookoła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobrze wam tak WIEŚNIAKI hahahahaha

dr Hnatio - Rogowy (gość)

Dla Nas Krakusów studenka swołocz znaczy tyle co srające na Rynku gołębie. Uciążliwa i znienawidzona atrakcja dla turystów.

oczywiscie (gość) (Wiesiek)

Zdjęcie numer 4 polecam. Poza tym akcja miała miejsce o 3 w nocy. To nie tvn, żeby reporterzy rzucali wszystko i biegli żerować na cudzym nieszczęściu. :)

Wiesiek (gość)

zdjęcia pasują do wydarzenia...było chociaż karetkę pogotowia pokazać albo policję !!!

equino (gość) (gość)

Gość zastanów się co piszesz - przelicz sobie ile z tych mieszkających to studenci innych uczelni - wiem co pisze mieszkałem tam 5 lat.