Od kilku dni w Krakowie jest już nowe, jubileuszowe wydanie dwumiesięcznika "Miasto Kobiet". Tym razem wyjątkowe, bo wzbogacone o okładkę wyłonioną w drodze konkursu na pięciolecie magazynu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Z okazji pięciolecia istnienia magazynu zaprosiliśmy naszych czytelników do zaprojektowania okładki jubileuszowego magazynu. Byliśmy ciekawi jak interpretowane jest nasze pismo, współczesna kobieta i miasto, w którym żyje - mówi Aneta Pondo, założycielka i redaktor naczelny magazynu.

Konkurs wygrał Piotr Włodarczyk i to właśnie jego zdjęcie trafiło na okładkę listopadowo-grudniowego Miasta Kobiet. - Zwycięski projekt jest intrygujący, czysty i elegancki - powiedział przewodniczący jury prof. Jan Nuckowski.

- Od 1,5 roku zajmuję się fotografią, mój pomysł z wykorzystaniem techniki światłocienia okazał się trafny i to jest dla mnie kolejny sygnał, że to co robię ma sens - mówił zwycięzca podczas wręczenia nagród.

Nagrodzone okładki oraz najlepsze prace można oglądać na pokonkursowej wystawie w Galerii Krakowskiej jeszcze do środy (25 listopada), na poziom -1, przy Empik-u.Posłuchaj więcej o magazynie:
Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!