Są młodzi, aktywni i pomysłowi. Kochają swoje miasto, a szczególnie jedną jego dzielnicę - Nową Hutę i to jej poświęcili serię unikalnych koszulek i gadżetów.

Marka nazywa się Unicut. Tworzy kolekcje ogólnopolskie i regionalne. Jedną z nich jest rozbudowana kolekcja dla Nowej Huty - dzielnicy Krakowa z której wywodzą się twórcy marki. Unicut, to marka projektująca odzież streeatwear. Jej wartościami są autentyczność, unikalność, podkreślenie własnej tożsamości i korzeni, a także dobry, luźny, miejski i niezobowiązujący styl.

Nazwa Unicut odnosi się do prac wykonywanych przy pomocy szablonu. I każda próba odbicia takiego szablony za każdym razem daje Unikatowy efekt.

- Uważamy, że to co człowiek nosi na sobie wyraża to kim jest, że dzięki odzieży można powiedzieć kim się jest i skąd się jest oraz jakim się jest. Wartości i ideały. - mówią twórcy Unicut.

Marka tworzy projekty regionalne jak właśnie kolekcja dla Nowej Huty oraz projekty ogólnopolskie.

WIDEO: Co Ty wiesz o Krakowie? - odcinek 7

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Moda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!