Mieszkańcy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej narzekają, że MPK odebrało im jeden z niewielu autobusów, którymi mogli dojechać do centrum. Chodzi o linię 267. - Co z tego, że zamieniono ją na linię 260, która jeździ z Michałowic, ale przez Batowice na Prądnik Czerwony - irytuje się Katarzyna Nowak.
- O likwidacji tej linii informowaliśmy na naszych stronach internetowych - odpowiada Marek Gancarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. - Od dziś jeździ znów 267, ale trasą Krowodrza Górka - Fieldorfa-Nila - Prądnicka - Opolska - Mackiewicza - Witkowice - Marszowiec (pętla) - Zielonki - Januszo- wice-Korzkiew- Grębynice - Maszyce - Smardzowice.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?