Rozpoczynamy IX edycję Plebiscytu Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2011/2012 - bezpiecznie i rozważnie. Organizatorami plebiscytu są: Samorząd Województwa Małopolskiego, Małopolska Organizacja Turystyczna, TVP Kraków, Radio Kraków i Gazeta Krakowska.

Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2011/2012 [serwis specjalny]Patronat honorowy nad plebiscytem sprawuje marszałek Małopolski. Partnerami są Grupa PZU oraz firma SUPERSNOW. 

Plebiscyt będzie trwał od 30 grudnia br do 29 lutego 2012 r. i zostanie przeprowadzony etapowo. Pierwszy etap plebiscytu rozpocznie się 30 grudnia i potrwa do 10 stycznia.

Obejmuje zgłaszanie kandydatów na publikowanych w tym okresie w Gazecie Krakowskiej kuponach zgłoszeniowych lub drogą internetową wysyłając zgłoszenie na adres: stacja@gk.pl. Można zgłaszać kandydatów w trzech kategoriach: duże stacje narciarskie, małe stacje narciarskie, pojedyncze wyciągi. 11 stycznia 2012 r. kapituła plebiscytu dokona wyboru stacji narciarskich dopuszczonych do II etapu plebiscytu. 13 stycznia 2012 r. w Gazecie Krakowskiej zostanie opublikowana lista stacji narciarskich, które zostały dopuszczone do II etapu plebiscytu, który potrwa przez okres zimowych ferii, do 29 lutego 2012 r. Na początku marca Kapituła zweryfikuje nadesłane w terminie głosy i wskaże zwycięzców plebiscytu w poszczególnych kategoriach. Wybierze też najbezpieczniejszą stację.

Plebiscyt zakończy się galą finałową na Stacji Narciarskiej Rusin – Ski w Bukowinie Tatrzańskiej, która w ubiegłym sezonie zdobyła najwyższe wyróżnienie i największe zaufanie turystów oraz Czytelników i Internautów.

Regulamin IX plebiscytu "Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2011/2012"Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sk (gość)

wyluzuj człowieku kazdy pisze jak chce bez przsady umiar fanatyku a mozae karac za to zabijac obcinac cos idz sie zastanow co robisz i jak zyc panie premierze albo zryc

MAŁOPOLSKA (gość)

Nadużycie w NAZWIE -

Regulamin IX plebiscytu "Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2011/2012"
"ZASADY PLEBISCYTU

art. 5

Celem plebiscytu jest wyłonienie Najlepszych Stacji Narciarskich Małopolski 2011/2012 w poszczególnych kategoriach.
W plebiscycie jako kandydatury mogą wziąć udział wyciągi i stacje narciarskie położone na terenie Województwa Małopolskiego,........"
==================================
1) Nie JEST PRAWDĄ ŻE to JEST NAJLEPSZA STACJA NARCIARSKA W MAŁOPOLSCE
konkurs dotyczy tylko województwa małopolskiego
===
pominięto stacje z Małopolski ( Żywieckie , podbeskidzie , Kielce )
==========
Małopolska – kraina historyczna Polski, obejmująca obecnie południowo-wschodnią część kraju, w górnym i częściowo środkowym dorzeczu Wisły oraz w dorzeczu górnej Warty. Stolicą regionu jest Kraków.
Administracyjnie położona jest w województwach: małopolskim, świętokrzyskim, lubelskim (zachodnia część), podkarpackim (zachodnia część), łódzkim (wschodnia część), mazowieckim (część południowa), śląskim (wschodnia i północna część).
==================

2) pisanie nazw województw z dużej litery jest błędem ORTOGRAFICZNYM

3) Autorzy nie rozróżniają pojęć administracyjnych od regionalno-historycznych