GusGus wystąpi w klubie Studio we wrześniu GusGus wystąpi w klubie Studio we wrześniu

(© Fot. za You Tube)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

17 września w Krakowie zagra zespół GusGus. Bilety w przedsprzedaży po 85 zł.

GusGus, klub Studio, Kraków, 17 września 2014, godz. 20

Islandzki zespół wystąpi w Krakowie w ramach trasy promującej najnowszy krążek "Mexico". Występom ma towarzyszyć spektakularna oprawa świetlna.

Koncerty w Krakowie w 2014 roku


Zespół odwiedził Polskę w ubiegłym roku, gdy zagrał na płockim festiwalu Audioriver. GusGus został założony w 1995 roku. Łączy piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na "Mexico" prezentowane są atuty, dzięki którym ekipa cieszy się sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu. W skład grupy wchodzą: Birgir Thorarinsson, Daníel Ágúst, Högni Egilsson i Stephan Stephensen.

Islandczycy podbili świat w połowie lat 90. Później współpraca z oficyną Kompakt zaowocowała albumami "24/7 i "Arabian Horse". Uznaniem cieszyły się też ich remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moloko czy Sigur Ros.

Bilety

Bilety w przedsprzedaży kosztują 85 zł, w dniu koncertu zdrożeją o 10 zł. Są dostępne na stronach biletomat.pl i eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży (EMPiK, Saturn, Media Markt).
Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!