Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego poszukują osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy wypadku, do jakiego doszło 13 kwietnia na ulicy Wojska Polskiego.

– 13 kwietnia br. około godziny 13 mężczyzna kierujący samochodem osobowym koloru jasnego, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 78 – letnią mieszkankę Głogowa. W wyniku zdarzenia głogowianka doznała licznych obrażeń – mówi Piotr Stroemich z głogowskiej policji.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia, pojazdu biorącego w nim udział oraz kierującej nim osoby, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Głogowie, osobiście lub telefonicznie. Numer telefonu (76) 727-72-60 w godzinach 8 – 15 lub całodobowo numer alarmowy 997.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!