30 listopada 2013 r. nastąpi oficjalne otwarcie Galerii Bronowice w Krakowie. Inwestorem galerii jest Auchan i to właśnie sklep tej marki będzie zajmował w galerii najwięcej miejsca (16,6 tys. mkw.). Galeria Bronowice usytuowana jest w północnej części Krakowa, w miejscu, w którym krzyżują się istotne szlaki komunikacyjne regionu.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Obserwator (gość)

Następny okradacz własnych kupców.Teren wypoczynku dla gawiedzi.No i ten co nie płaci podatków Miastu.

Griniw (gość)

Może będą mniejsze tłumy w Bonarce, w sobote i niedziele niema gdzie auta zostawić.
Jestem zdruzgotany tym, że model nie postawi tam nogi.
Dobrze, że poinformował, bo żyłbym w błogiej nieświadomości.

caseybacker (gość)

jeśli chodzi o sklepy odzieżowe nie ukrywajmy - szału nie ma, taka duża galeria i zaledwie \"kilka\" sklepów modowych???

anetta (gość)

Kolejna galeria z którą chcą zdarzyc z otwarciem przed świetami,wiadomo dlaczego to wszystko jest sprytnie zaplanowane. A lokalizacji lepszej nie mogli znalezc...juz widze jak przyjemnie i bezproblemowo bedzie sie tam dojezdzac..

monia (gość)

Niestety komunikacja jest slaba - rzadko jezdzace autobusy, i tak przepelnione tlumami probujacymi dostac sie do IKEI, bo przeciez nie kazdy ma samochod. No przydalby sie dodatkowy autobus, lepiej skomunikowany z centrum. A juz najlepiej autobus ktory mialby trase od galerii do galerii :-)

Mikołaj (gość)

Świat wchodzi w świąteczny nastrój, a z tym idą świąteczne promocje!
Jedna z nich to świąteczne doładowanie za darmo do telefonu.
Sprawdźcie na tej stronie : http://swiateczne-doladowania.nd.pl

Krakus (gość)

A CO Z KOMUNIKACJĄ CZY BĘDĄ DODATKOWE AUTOBUSY CZY BĘDZIE SAJGON JESZCZE WIĘKSZY NP. W LINI 173 ??/

hoojeck (gość)

przynajmniej gimnazjalistki i studentki beda mialy gdzie dawac d...Bedzie jak z bonarka - gdyby nie auchan, to nikt by tam nie poszedl ;-)