4 000 klientów odwiedziło w pierwszej godzinie od otwarcia Futura Park Kraków, w którym znajduje się największe w kraju i pierwsze w Małopolsce centrum outlet FACTORY. 19 października oddano do dyspozycji klientów Futura Park Kraków ponad 140 nowych sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Dzień wcześniej obyło się symboliczne otwarcie, w którym obok inwestora - hiszpańskiej spółki NEINVER - uczestniczyli przedstawiciele firm i instytucji zaangażowanych w powstanie Futura Park Kraków.

Futura Park Kraków: w środę wielkie otwarcie [ZDJĘCIA]Pierwsi chętni do okazyjnych zakupów markowej odzieży, obuwia, dodatków i biżuterii pojawili się przy Futura Park Kraków kilkadziesiąt minut przed zaplanowanym otwarciem. - Dziś otworzyliśmy dla klientów pierwsze w regionie centrum typu outlet FACTORY wraz z parkiem handlowym. Futura Park Kraków to pierwszy w Polsce obiekt handlowy z certyfikatem BREEAM, potwierdzającym dochowanie najwyższych standardów ekologicznych – powiedziała Barbara Topolska, dyrektor generalna NEINVER Polska.

Jedną z atrakcji oficjalnego otwarcia był koncert na wyjątkowym instrumencie o nazwie Whaletone, zaprojektowanym przez polskiego designera Roberta Majkuta. Paweł Wakarecy, który został wyróżniony w ubiegłorocznym XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, zagrał na instrumencie będącym unikatowym połączeniem wypracowanego wzornictwa i zaawansowanej technologii. - Whaletone jest profesjonalnym fortepianem scenicznym, który dzięki swojej pięknej formie może stać się ikoną polskiego wzornictwa - powiedziała obecna na uroczystości przedstawicielka marki Whaletone, Elżbieta Madej.

Futura Park Kraków już prawie gotowy [ZDJĘCIA]Futura Park Kraków jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00 (Alma 9:00 – 21:00), a w niedzielę 10:00 – 20:00 (Alma 9:00 – 20:00). Nowy obiekt handlowy znajduje się w Modlniczce, przy zjeździe z autostrady A4 łączącej Kraków z Katowicami. Dojazd z Krakowa drogą nr 79 lub autobusami miejskimi linii 248, 268, 278.

- Futura Park Kraków to nowatorski projekt i pierwsze w Polsce przedsięwzięcie łączące w jednym budynku koncepcję parku handlowego z centrum wyprzedażowym. Na 44 000 mkw. powierzchni handlowej znalazły się wiodące polskie i międzynarodowe marki, z kolejnymi prowadzone są zaawansowane negocjacje. Jesteśmy przekonani o sukcesie projektu – zaznaczył Marek Noetzel, który odpowiadał za wynajem obiektu wybudowanego przez NEINVER Polska.

W parku handlowym znalazły się między innymi delikatesy Alma, sklep Euro RTV AGD, a także salony odzieżowe Triumph i obuwnicze Deichmann oraz CCC. W centrum outlet FACTORY są obecne marki takie jak Reserved, Mango, Tommy Hilfiger, Benetton, Tatuum, Solar, Simple, Tom Tailor, Vero Moda i Calzedonia.

Futura Park Kraków: otwarcie wkrótce [ZDJĘCIA, VIDEO]Wisła Kraków: po 25 latach otwarto wszystkie trybuny! Zobacz archiwalne zdjęcia remontowanego stadionu!

TOP 10 najwyższych budynków Krakowa [ZDJĘCIA]

Mieszkania Kraków. Sprawdź nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

DobraRada (gość)

Tutaj znajdziecie rozkład jazdy darmowego autobusu do Faktory i Futura park http://www.factory-autobus.pl/

gosc 81 (gość)

zgadzam sie beznadzieja ludzie za zeta by cie zjedli !w kolejce do kasy trzeba bylo ponad godzine stac!w sumie zadnych wielkich wyprzedazy nie bylo