4 000 klientów odwiedziło w pierwszej godzinie od otwarcia Futura Park Kraków, w którym znajduje się największe w kraju i pierwsze w Małopolsce centrum outlet FACTORY. 19 października oddano do dyspozycji klientów Futura Park Kraków ponad 140 nowych sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Dzień wcześniej obyło się symboliczne otwarcie, w którym obok inwestora - hiszpańskiej spółki NEINVER - uczestniczyli przedstawiciele firm i instytucji zaangażowanych w powstanie Futura Park Kraków.

Futura Park Kraków: w środę wielkie otwarcie [ZDJĘCIA]Pierwsi chętni do okazyjnych zakupów markowej odzieży, obuwia, dodatków i biżuterii pojawili się przy Futura Park Kraków kilkadziesiąt minut przed zaplanowanym otwarciem. - Dziś otworzyliśmy dla klientów pierwsze w regionie centrum typu outlet FACTORY wraz z parkiem handlowym. Futura Park Kraków to pierwszy w Polsce obiekt handlowy z certyfikatem BREEAM, potwierdzającym dochowanie najwyższych standardów ekologicznych – powiedziała Barbara Topolska, dyrektor generalna NEINVER Polska.

Jedną z atrakcji oficjalnego otwarcia był koncert na wyjątkowym instrumencie o nazwie Whaletone, zaprojektowanym przez polskiego designera Roberta Majkuta. Paweł Wakarecy, który został wyróżniony w ubiegłorocznym XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, zagrał na instrumencie będącym unikatowym połączeniem wypracowanego wzornictwa i zaawansowanej technologii. - Whaletone jest profesjonalnym fortepianem scenicznym, który dzięki swojej pięknej formie może stać się ikoną polskiego wzornictwa - powiedziała obecna na uroczystości przedstawicielka marki Whaletone, Elżbieta Madej.

Futura Park Kraków już prawie gotowy [ZDJĘCIA]Futura Park Kraków jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00 (Alma 9:00 – 21:00), a w niedzielę 10:00 – 20:00 (Alma 9:00 – 20:00).
∨ Czytaj dalej

Nowy obiekt handlowy znajduje się w Modlniczce, przy zjeździe z autostrady A4 łączącej Kraków z Katowicami. Dojazd z Krakowa drogą nr 79 lub autobusami miejskimi linii 248, 268, 278.

- Futura Park Kraków to nowatorski projekt i pierwsze w Polsce przedsięwzięcie łączące w jednym budynku koncepcję parku handlowego z centrum wyprzedażowym. Na 44 000 mkw. powierzchni handlowej znalazły się wiodące polskie i międzynarodowe marki, z kolejnymi prowadzone są zaawansowane negocjacje. Jesteśmy przekonani o sukcesie projektu – zaznaczył Marek Noetzel, który odpowiadał za wynajem obiektu wybudowanego przez NEINVER Polska.

W parku handlowym znalazły się między innymi delikatesy Alma, sklep Euro RTV AGD, a także salony odzieżowe Triumph i obuwnicze Deichmann oraz CCC. W centrum outlet FACTORY są obecne marki takie jak Reserved, Mango, Tommy Hilfiger, Benetton, Tatuum, Solar, Simple, Tom Tailor, Vero Moda i Calzedonia.

Futura Park Kraków: otwarcie wkrótce [ZDJĘCIA, VIDEO]Wisła Kraków: po 25 latach otwarto wszystkie trybuny! Zobacz archiwalne zdjęcia remontowanego stadionu!

TOP 10 najwyższych budynków Krakowa [ZDJĘCIA]

Mieszkania Kraków. Sprawdź nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

DobraRada (gość)

Tutaj znajdziecie rozkład jazdy darmowego autobusu do Faktory i Futura park http://www.factory-autobus.pl/

Daere (gość)

Byłam raz, więcej nie pójdę. Ceny wysokie, wybór marny, zwłaszcza dla kobiet.

gosc 81 (gość)

zgadzam sie beznadzieja ludzie za zeta by cie zjedli !w kolejce do kasy trzeba bylo ponad godzine stac!w sumie zadnych wielkich wyprzedazy nie bylo

joozim (gość)

dupa nie market, nic ciekawego tam nie ma, a poziom -1 to zupełna porażka totalnie nic