Futsal: Sensacyjny remis C.K. Browar

Aleksander Glowania
Sensacją zakończył się mecz w ramach X kolejki między C.K. Browar a Akropolem. Dość nieoczekiwanie, skazana na porażkę drużyna CK, zremisowała 4:4 z trzecią drużyną w tabeli.

Tradycyjnie - tracimy bramkę w 18 sekundzie spotkania, a strzelcem Dąbrowski, który pewnie kroczy po koronę króla strzelców. Mimo tego, iż do przerwy strzeliliśmy jedną bramkę za sprawą Janiszyna, to do przerwy na tablicy wyników widniał niekorzystny dla nas rezultat 3-1.

Relacje ze spotkań futsalu w MM Kraków

Na drugą połowe mocno zmotywowana drużyna CK odpowiada dwoma bramkami autorstwa M. Jankowicza i Janiszyna. Mamy remis! Jednak chwilę pózniej Akropol znów wychodzi na prowadzenie, ale tego dnia ostatnie słowo należało do "piwoszy", którzy w 38. minucie spotkania doprowadzili do remisu za sprawą M. Jankowicza i sensacja stała się faktem! Remis z drużyną mierząca w mistrzostwo.

Cieszy postawa zawodników CK, tym bardziej, iż wystąpili w okrojonym składzie w tym spotkaniu.