Futsal: Porażka CK Browar

Aleksander Glowania
Nie udało się drużynie CK Browar urwać punktów w potyczce z wyżej notowanym rywalem - Renexem Marketing. Mimo nawiązania walki w drugiej odsłonie spotkania, nie udało się odrobić strat i końcowy wynik to 5:3 dla przeciwnika.

Zdecydowanie drużyną lepszą w tym spotkaniu okazał się faworyt, czyli Renex. Szybcy, bardziej zwrotni i... skuteczni! Tej ostatniej cechy brakuje ekipie CK, która, mimo porażki, przy lepszej skuteczności, mogła zrobić niespodziankę i wyrwać punkty rywalom.

Niestety, to już nie pierwszy mecz w którym "piwosze" mają problem z ulokowaniem piłki w siatce przeciwnika. Jakby tego było mało, świetnie spisywał się bramkarz Renexu, który czasami przechodził samego siebie, broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach.

Relacje ze spotkań futsalu w MM Kraków

Tym razem drużyna CK nie straciła bramki w pierwszych minutach, ale wyrównana gra toczyła się do około 10 minuty. Później dwie bramki zaaplikował Renex, który po tych trafieniach mądrze utrzymywał się przy piłce. Jest to kolejny mecz w którym "piwosze" tracą bramki w śmieszny sposób.

Podsumowując, ekipa Renexu wygrała zasłużenie ponieważ... CK popełniło więcej błędów niż rywal.

Informacje o drużynie także na oficjalnej stronie CK Browar.