Flesz Sportowy24. Regionalny Puchar Polski to rozgrywki, dzięki którym piłkarze z niższych lig mają szansę zmierzyć się z profesjonalnym futbolem. Jak wyglądają te rozgrywki zza kulis? Co ciekawego się w nich dzieje? Zapraszamy na nasz nowy cykl, w którym przybliżamy specyfikę tych niezwykle interesujących rozgrywek!

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Wszystko o Regionalnym Pucharze Polski - newsy, ciekawostki, wyniki!


Sport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

POŚREDNIAK CZEKA (gość)

BURMISTRZU LICZYMY , ŻE BĘDZIE PAN KONSEKWENTY I ODWIEDZI PAN POZOSTAŁE KLUBY SPORTOWE POZA SŁAWĄ . BO DOSTAJĄ NAJWIĘCEJ W MIEŚCIE A PREZENTUJĄ NAJGORSZY POZIOM DO INNYCH MIEJSKICH KLUBÓW PATRZĄC WYSTĘPY I SUKCESY W SWOICH DYSCYPLINACH I OŚIĄGANYCH W NICH SUKCESACH , SŁAWA TO NARAZIE TO NAJLEPSZĘ JEST W PRZEJADANIU NASZYCH MIEJSKICH PIENIĘDZY , TAK DALEJ BURMISTRZU MARNUJCIE PUBLICZNĄ KASĘ TO PO NAJBLIŻSZYCH WYBORACH BĘDZIE TRZA IŚĆ DO POŚREDNIAKA ZA ROBOTĄ .