Festiwal „Otwarte Mieszkania” to unikalne wydarzenie architektonicznej na mapie Krakowa, umożliwiające zwiedzanie wyjątkowych i często niedostępnych na co dzień wnętrz, a także poznanie ich właścicieli czy projektantów.

I edycja Festiwalu w Krakowie odbyła się w dniach 13-14 maja 2018 roku. W czasie jego trwania udostępniono 11 lokalizacji, wśród nich między innymi: dom malarki Bettiny Bereś, mieszkanie z pracownią malarki Beaty Stankiewicz, mieszkanie Kasi Pilitowskiej i Barta Sudera czy pracownie rzeźbiarskie przy ulicy Emaus. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem. Festiwal Otwarte Mieszkania ma też swoją edycję w najbliższy weekend 19-20 maja 2018. Serdecznie zapraszamy. Tym razem do zobaczenia będą: m. in. Pracownia Michała Sroki i Wojciecha Wasilewskiego, Pracownia Martyny Borowieckiej, Pracownia Jolanty Darowskiej-Dousy, Pracownia prof. Józefa Sękowskiego, Mieszkanie z pracownią Pauliny Karpowicz i Szymona Heliosza, Szkoła Utopii Marka Chlandy i Marcina Chlandy, Dom Bettiny Bereś.

ZOBACZ KONIECZNIE:
WIDEO: Styl industrialny w mieszkaniu – jak go stworzyć?

Autor: Dzień Dobry TVN, x-news

Dom

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!