Punktualnie o godz. 9, w 101 krakowskich gimnazjach rozpoczął się egzamin z przedmiotów przyrodniczych. Zobaczcie arkusz z biologii, chemii, fizyki i geografii dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim.

Egzamin gimnazjalny 2013: część matematyczno-przyrodnicza [WYNIKI, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TEST]


Egzamin gimnazjalny 2013: część przyrodnicza [ARKUSZE dla osób niesłyszących, ODPOWIEDZI wkrótce!]Na rozwiązanie testu z przedmiotów przyrodniczych uczniowie mieli godzinę. Zadania obejmowały wiedzę z zakresu biologii, chemii, fizyki i geografii.

O 11 odbyła się druga część środowego egzaminu sprawdzająca wiedzę z zakresu matematyki, która potrwa 90 minut.

W Krakowie, do testu podchodzi ponad 6 tys. uczniów. Dla części uczniów matematyka to jednak najgorszy z przedmiotów obecnych na egzaminach gimnazjalnych.

Egzamin gimnazjalny 2013: matematyka [PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE]. Część matematyczno-przyrodnicza


Egzamin gimnazjalny 2013: drugi dzień czas zacząć! [ZDJĘCIA] Część matematyczno-przyrodnicza


Egazmin Gimnazjalny 2012: część matematyczno-przyrodnicza [ARKUSZE,ODPOWIEDZI]


Środa, to drugi dzień egzaminów gimnazjalnych. Wczoraj uczniowie zdawali egzamin z przedmiotów humanistycznych (historii, wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego.

Ostatnim dniem egzaminów będzie czwartek, kiedy uczniowie zmierzą się z testem z języka obcego. Ten, podzielony będzie na obowiązkową część podstawową, oraz obligatoryjną cześć rozszerzoną.

Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013: matematyka. [ODPOWIEDZI DO TESTU!]


Próbny egzamin gimnazjalny: test matematyczno-przyrodniczy 2011/2012. Pytania będą trudne?Do egzaminu gimnazjalnego przystępują co roku wszyscy uczniowie trzecich klas gimnazjów. Jest on obowiązkowy, chociaż nie można go nie zdać. uzyskany przez uczniów wynik, brany jest pod uwagę przy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku w do egzaminu przystąpi blisko 400 tysięcy gimnazjalistów w całym kraju. W Małopolsce egzamin zdaje prawie 36 tys. uczniów z 731 gimnazjum.

Egzamin gimnazjalny 2013: uczniowie z Krakowa pisali test [ZDJĘCIA]


Egzamin gimnazjalny 2013: matematyka [ODPOWIEDZI, ARKUSZE].Część matematyczno-przyrodnicza już dziś!Egzamin gimnazjalny 2013: harmonogram23 kwietnia 2013 r. - egzamin z przedmiotów humanistycznych , godz. 9.00 - część z historii i wiedzy o społeczeństwie (czas trwania: 60 min); godz. 11:00 - część z języka polskiego (czas trwania: 90 min);

24 kwietnia 2013 r. - egzamin z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, godz. 9.00 - część z przedmiotów przyrodniczych (czas trwania: 60 min), godz. 11:00 - część z matematyki (czas trwania: 90 min);

25 kwietnia 2013 r. - egzamin z języków obcych (język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski), godz. 9.00 - część z poziomu podstawowego (czas trwania: 60 min), godz. 11:00 - część z poziomu rozszerzonego (czas trwania: 60 min).Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!