Derby Krakowa

Derby Krakowa. Kibice Cracovii podczas meczu w 2012 roku. (© fot. Andrzej Banaś)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Derby Krakowa już za trzy tygodnie! 23 lutego mecz Wisła Kraków - Cracovia może obejrzeć dwa tysiące kibiców gości. Władze klubu z Reymonta 22 przychyliły się do prośby drużyny przyjezdnej i na derbowe spotkanie przekażą kibicom klubu z Kałuży 2000 tysiące biletów do nabycia.

Derby Krakowa 2014. Wisła - Cracovia, 23 lutego, godz. 15.30.W związku z tym pragniemy poinformować, że na mecz z Cracovią kibicom Białej Gwiazdy nie będą sprzedawane bilety na trybunę G. Fani mogą kupić karnet na tę trybunę, jednak dla ich posiadaczy 23 lutego zarezerwowany będzie sektor G1. Tak organizacja ma zapobiec ekscesom na trybunach, do jakich doszło podczas Derbów Krakowa w 2012 roku.

Derby 2012 Kraków: zadyma na stadionie Wisły Kraków [ZDJĘCIA]Derby Krakowa 2013: kilkanaście osób zatrzymanych [ZDJĘCIA]Komentarze (233)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Smoku (gość)

Panie kapitanie z tego zdjecia- 3 nie zyje, 23 siedzi a ten w brazowej czapeczce to od was- policjant!

gieksiarz (gość)

Małopolska gieksa wspiera cracovie. Trzymajcie sie chłopcy z kałużnej. Pamiętajcie nie jesteście sami w walce z psiarnią. Wisła to tylko 2 sztamy. A wy macie 8 sztam + ci którzy was wspierają.