Cracovia pokonana na własnym stadionie. Nieoczekiwanym pogromcą Pasów okazało się lubińskie Zagłębie, które przy Kałuży wygrało 2:1.

Zagłębie od samego początku spotkania postawiło gospodarzom trudne warunki gry. Zwieńczeniem dobrej gry gości był gol "do szatni". Zagłębie wyszło na prowadzenie po precyzyjnym wykonaniu rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

Po przerwie lepiej zaczęła prezentować się Cracovia. Ich starania przyniosły efekt już w ósmej minucie po przerwie. Efektowną akcją popisał się Diabanga, który mocnym strzałem z okolic linii pola karnego wyrównał wynik spotkania.

Radość Cracovii trwała jednak jedynie 10 minut. Za sprawą Janoszki Zagłębie wyszło ponownie na prowadzenie, którego nie oddało już do końca meczu.

Cracovia - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
Bramki: Diabanga (53) - Starzyński (45+2 karny), Janoszka (63)

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!