W sobotni poranek nad Krakowem przeszła burza, której towarzyszyły mocne opady deszczu. Po jej przejściu wiele krakowskich ulic zostało zalanych, najtrudniejsza sytuacja panuje przy przejazdach pod wiaduktami - donoszą czytelnicy.

Zablokowany jest między innymi przejazd pod wiaduktem na ulicy Prądnickiej, gdzie na jezdni zalega kilkudziesięciocentymetrowa warstwa wody.

Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!
  • Przyślij je na adres internet@gk.pl;
  • Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
  • Oznacz nas @gaz_krakowska we wpisie na Twitterze
  • Wpisz komentarz na forum pod artykułem;W piątek wieczór i w nocy z piątku na sobotę nad Polską przeszły gwałtowne burze, w których zginęły co najmniej cztery osoby. Według wstępnych doniesień nad niektórymi rejonami wystąpiły trąby powietrzne.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ja (gość)

A może jakieś informacje pod zajęciami, gdzie to dokładnie, ulica, dzielnica, anie tak byle jak, byle klikalność zwiększyć.

Ona poezja (gość)

Kraków jak zwykle nie jest przygotowany na ulewy i nawałnice.Z przykrością pisze bo to przecież moje miasto , ale wydaje mi sie ,że Trąba Powietrzna jest potrzebna w Urzędzie Miejskim.