Marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski aktywnie uczestniczył w obchodach Święta Niepodległości w Krakowie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Były współpracownik Komitetu Obrony Robotników oraz Ruchu Obrony Praw Człowieka, organizator wielu manifestacji patriotycznych, podziemny drukarz, kolporter, redaktor podziemnego pisma „ABC”. W czasie stanu wojennego internowany. Obecnie historyk, polityk, Marszałek Sejmu RP uczestniczył w uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Krakowie.

W swoim oficjalnym przemówieniu na płycie Rynku Głównego powiedział: - Źródłem sukcesu odzyskania przez Polskę niepodległości był wspólny wysiłek żołnierzy, przywódców oraz ludu, a świadomość tego kolektywu powinna uczyć jeszcze większej narodowej dumy oraz determinacji, by nie niszczyć polskiej historii. Odzyskanie niepodległości to były polskie marzenia. Marzenia, które się spełniły. Bo marzyć warto zawsze.

Zobacz też:

MoDo Aplikacja Ściągnij

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!