Bracia Figo Fagot znowu wystąpią w Krakowie Bracia Figo Fagot znowu wystąpią w Krakowie

(© mat. pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zespół wystąpi w Krakowie 10 października. Bilety w przedsprzedażny po 30 zł.

Bracia Figo Fagot, klub Kwadrat, Kraków, 10 października 2014, godzina 20


Kapela jest znana z dużego dystansu do siebie i disco polo. Bartosz Walaszek i Piotr Połać nagrali dwa albumy studyjne w nurcie miejskiego disco polo: "Na bogatości" oraz "Eleganckie chłopaki".

Koncerty w Krakowie w 2014 roku


„Na bogatości” jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży empik.com w rankingu TOP 50. Wydano ją nakładem wytwórni SP Records (wydawca płyt m.in. Kultu i Kazika).

Muzycy nie przebierają w słowach i chętnie korzystają z miejskiego slangu. Ich utwory charakteryzują się czarnym humorem i wulgaryzmami. Najbardziej popularne teledyski duetu to "Bożenka", "Hot dog", "Zobacz dziwko co narobiłaś", "Wóda zryje banie" i "Pisarz miłości".


Bilety

Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, w dniu koncertu zdrożeją o 5 zł. Można je kupić w punktach sprzedaży Ticketpro, a bilety kolekcjonerskie znajdziecie w klubach: Kwadrat, Dziekanat, Meta oraz Pod Jaszczurami.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!