Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy do tej pory mieli problem z dojazdem do outletu Factory i Futura Park w podkrakowskiej Modlniczce. Do centrum handlowego można już dojechać bezpłatnym autobusem.

Czytaj także Futura Park Kraków już otwarty! Sprawdź dojazd i godziny otwarcia [ZDJĘCIA]


- Po wnikliwej analizie potrzeb naszych klientów zdecydowaliśmy się na uruchomienie bezpłatnej linii autobusu, który co półtorej godziny będzie kursował na trasie Rondo Matecznego – Futura Park Modlniczka – mówi Grzegorz Filipczyk Center Manager Futura Park, w skład którego wchodzi centrum outletowe FACTORY.

Bezpłatny autobus do Factory oraz Futura Park kursuje średnio co półtorej godziny na trasie Rondo Matecznego – Futura Park Modlniczka.

Zobacz rozkład jazdy www.factory-autobus.pl

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość (gość)

http://www.futurapark.pl/wp-content/uploads/2012/08/FACTORY_Przystanki_Krakow_Factory_Outlet_WWW_OK.pdf

http://www.futurapark.pl/wp-content/uploads/2012/08/FACTORY_Przystanki_Krakow_Factory_Nowa_Huta_WWW_OK.pdf

Zacznijcie użuwać google oraz rozumu

bezpłatny (gość) (kasia)

Chyba zaktualizowali stronkę. Teraz dali rozkład jazdy w dwie strony. A co do Factory to sklep gdzie faktycznie można znaleźć coś taniej (Przynajmniej tak było na początku). Mam też wrażenie, że jest tam trochę większy wybór niż w typowej galerii.

kasia (gość)

a mozna poprosic o zamieszczenie poprawnych rozkladow jazdy autobusu ? podany jest tylko rozklad w jedna strona a w dodatku dwa razy to samo,

pasażer na gape (gość)

Gdyby rzeczywiście było tam tanio to ludziska poszli by tam nawet na nogach ! To znak, że nie warto sobie zawracać głowy tą galeryjką.

Ella (gość)

plajtą. To nie jest centrum wyprzedażowe. To jest zwykła galeria ze sklepami. Ceny takie same jak w Galerii Krakowskiej więc po co robić wycieczke na wieś.

Lila (gość)

Byłam w tym centrum tylko raz i moja noga tam więcej nie stanie. Kompletne dziadostwo, wyprzedają majtki za 3 zł jak z bazaru. Połowa powierzchni stoi nie wynajęta. Miały być znane marki a są No name Autobus nic nie pomoże ,bo nikt nie chce tam jeździć.

Thy (gość)

Powinien być od samego otwarcia !!!, "Po wnikliwej analizie potrzeb naszych klientów zdecydowaliśmy się na uruchomienie bezpłatnej linii autobusu" - Kłamstwo!!! - to najemcy i pracownicy Futury wywalczyli w biurze Neinever w Warszawie by biuro Futury ruszyło tyłki i zaczeło coś robić !!! bo nie było jak dojechać !!! Wcześniej klientom mówili ,że to najemncy nie chcą autobusu !!!!