W niedzielę na przesłuchanie zostali doprowadzeni sprawcy ataku nożem na czworo uczestników juwenaliów na miasteczku studenckim AGH. Do wypadku doszło w noc z piątku na sobotę.

Zobacz także: Atak nożem na juwenaliach. Ranni w szpitalu [ZDJĘCIA]Mężczyźni są przesłuchiwani dopiero dziś, ponieważ musieli wytrzeźwieć.

- Na miejscu zakończyliśmy oględziny, zabezpieczono dwa noże. Nie jest wykluczone, że bandyci będą mieć przedstawione zarzuty usiłowania zabójstwa - powiedziała w sobotę Anna Zbroja z biura prasowego policji.

Przypomnijmy. W nocy z piątku na sobotę doszło do pijatyki i ataki nożem w akademikach przy ul. Budryka. Kilka minut po godzinie 3 podczas imprezy studenckiej w akademiku pojawiło się 2 chłopaków w wieku 19-20 lat. Mężczyźni byli agresywni, pijani i wyraźnie szukali zaczepki. Nagle wyciągnęli noże i usiłowali zaatakować studentów. Ci - widząc co się dzieje zaczęli uciekać i próbowali schronić się w jednym z akademików. Pomimo tego napastnicy dogonili ich i poranili . Ranni to 4 studenci w wieku 20-23 lat. Otrzymali ciosy zadane w okolice brzucha i trafili do szpitala. Po badaniach lekarskich jeden z poszkodowanych został zwolniony do domu, natomiast pozostała trójka przebywa w szpitalu, stan jednego z ich jest bardzo ciężki.
Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PamParamPamPam (gość) (dr Hnatio - Rogowy)

dr Hnatio - heh gdyby nie internet nie wiedziałbym że ludzie potrafią być aż tak żałośni. Widać że jesteś marnym lamusem napinaczem a w realu zrobiłbyś kupę. Pozdro i przestań walić konia.

dr Hnatio - Rogowy (gość)

typowe zachowanie dla wieśniackich studentów, przecież wiadomo że wszyscy maja noże inaczej nie potrafią się bawić, nie rozumiem dlaczego ich zatrzymali, studenciaczki powinni się sami powyrzynać, byłoby mniej syfu w Mieście Krakowie

wojtek z k. (gość)

Raz na plantach wieczorem, w sobote stalismy grupka przyjaciol. Zaczepila nas grupka studentow. Od slowa do slowa, jeden z nich rozbil butelke i ruszyl na nas z tzw. "tulipanem". Cale szczescie przechodzili straznicy miejscy i jeden z owych straznikow krzyknal na tego idiote z "tulipanem". Koles sie opamietal jak zobaczyl mundur. Kto wie co by sie stalo, gdyby nie straznik miejski (caly szacunek dla tego Pana).

porzadek musi byc (gość)

Lachmaniarz cwaniakuje z nozem po ulicy a dzisiaj ze spuszczonym lbem w kajdanach prowadza go jak psa na lancuchu. Wspolwiezniowie juz sie nim zajma pod prysznicem gdzie bedzie placz i zgrzytanie zebow. Ten proces to ostrzezenie dla innych nozownikow z krakowskich klubow ktorzy podziela jego los.

k (gość)

" Nie jest wykluczone, że bandyci będą mieć przedstawione zarzuty usiłowania zabójstwa"? Nie jest wykluczone? Jeśli ktoś idzie z nożem na miasto i atakuje innych w brzuch to jak to inaczej interpretować jak usiłowanie zabójstwa? Zera bez honoru.

Krakuska (gość)

Zdjęcia takich jednostek powinny być udostępniane! Niech się ich rodziny wstydzą ich karygodnego postępowania. Dobrze wiedzieli po co biora ze sobą noże. I odsiadka, żadnego łaskawego wymiaru kary, żeby się nie pałętali po ulicach miasta wśród bezbronnych ludzi!