(© Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Walka Artur Szpilka, Walka Artur Szpilka LIVE, Walka Artur Szpilka transmisja, Walka Artur Szpilka TV, Walka Artur Szpilka Internet, Walka Artur Szpilka na żywo, Walka Artur Szpilka online, Walka Artur Szpilka stream

ZOBACZ, GDZIE ZOBACZYSZ WALKĘ SZPILKA - MCCLINE- Po poprzedniej walce trener Fiodor Łapin był wściekły na Pana. W sobotę będzie inaczej?
- Zobaczymy. Na pewno najbliższy rywal jest dużo lepszy niż Gonzalo Omar Basile. Trzeba się skupić. Będę skoncentrowany na maksa. Nie mogę sobie pozwolić na coś takiego jak wcześniej. Mam tak, że jak zawodnik jest słabszy, to go lekceważę. A tutaj naprawdę czuję respekt.

- Przed Panem najmocniejszy rywal w karierze?


- Dokładnie tak. Na pewno ma lewy prosty bardzo dobry, szybki. Wydaje mi się, że jest bokserem bardzo niewygodnym. Łeb ma twardy.


Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

GREG (gość)

Dzisz wielka szansa dla szpili!!! MOLLO... SZPILA NO ciekawe kto?? i jak z tego Wyjdzie Powodzenia Wariaci!!

Waldi (gość)

Z niego taki bokser jak z koziej .... Boks zawodowy już dawno nie jest dyscyplina sportową , marketingowo ten przygłup się nadaje ale jako bokser nie róbmy sobie żartów , on nie ma talentu a bez tego w boksie nie ma czego szukać , zrobią mu kiedyś krzywdę jak w końcu będzie musiał się zmierzyć z bokserem , będzie to niebezpieczne dla jego zdrowia

Gabor (gość)

darmowa transmisja na kanale opalony pajac tv ! wsiok i gamon .... na sparingach nie raz kwiczol