Artur Szpilka: za darmo transmisja tv na żywo live online internet

Walka Artur Szpilka, Walka Artur Szpilka LIVE, Walka Artur Szpilka transmisja, Walka Artur Szpilka TV, Walka Artur Szpilka Internet, Walka Artur Szpilka na żywo, Walka Artur Szpilka online, Walka Artur Szpilka stream

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Krzysztof Szymczak)

ZOBACZ, GDZIE ZOBACZYSZ WALKĘ SZPILKA - MCCLINE- Po poprzedniej walce trener Fiodor Łapin był wściekły na Pana. W sobotę będzie inaczej?
- Zobaczymy. Na pewno najbliższy rywal jest dużo lepszy niż Gonzalo Omar Basile. Trzeba się skupić. Będę skoncentrowany na maksa. Nie mogę sobie pozwolić na coś takiego jak wcześniej. Mam tak, że jak zawodnik jest słabszy, to go lekceważę. A tutaj naprawdę czuję respekt.

- Przed Panem najmocniejszy rywal w karierze?


- Dokładnie tak. Na pewno ma lewy prosty bardzo dobry, szybki. Wydaje mi się, że jest bokserem bardzo niewygodnym. Łeb ma twardy.


Więcej na temat

Komentarze (7)

avatar
avatar
GREG (gość)

Dzisz wielka szansa dla szpili!!! MOLLO... SZPILA NO ciekawe kto?? i jak z tego Wyjdzie Powodzenia Wariaci!!

avatar
Waldi (gość)

Z niego taki bokser jak z koziej .... Boks zawodowy już dawno nie jest dyscyplina sportową , marketingowo ten przygłup się nadaje ale jako bokser nie róbmy sobie żartów , on nie ma talentu a bez tego w boksie nie ma czego szukać , zrobią mu kiedyś krzywdę jak w końcu będzie musiał się zmierzyć z bokserem , będzie to niebezpieczne dla jego zdrowia

Wybierz kategorię