(© archiwum rodzinne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia, że wyłowiona ze zbiornika na Zakrzówku kobieta to Agnieszka Miedziak. Ciało rozpoznała rodzina dziewczyny.

Czytaj także: Zakrzówek: znaleziono ciało Agnieszki MiedziakNie ma już wątpliwości. Kobieta znaleziona wczoraj wieczór w zbiorniku wodnym na Zakrzówku to Agnieszka Miedziak. Ciało rozpoznała matka dziewczyny. Przy zmarłej znaleziono dokumenty m.in. kartę miejską.

O przyczynach śmierci będzie można mówić dopiero po analizie wyników sekcji zwłok dokonanej w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie.

Kraków: Agnieszka Miedziak znikła bez śladu. Policja wciąż poszukuje zaginionej 25-latkiCodziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa! Zapisz się do newslettera!


Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pinki (gość)

A słyszałeś o jakiś porwaniach, czy morderstwach na środku rynku? Naprawdę współczuję, że tak to się skończyło, ale jak zerknęłam na mapę, to dramat, okolica super po prostu-nie oszukujmy się, w takich miejscach jest bardziej prawdopodobne, że Ktoś Ci coś zrobi, zaczepi Cię....Ja na takim zadupiu nie chciałabym mieszkać.

Triada (gość)

Nie wierze w samobojstwo to jest niemozliwe!! wyszla do chlopaka ale zawrocila bo stwierdzila ze idzie sie zabic !1 nie nie albo to jakis psychopata ktorych jest coraz wiecej !! i to jest najprawodpodobniejsze albo za duzo wiedziala o pewnej sprawie pracujac w kancelarii prawnej

paninka (gość) (sfgv)

Wal się!
Jak komus ma się cos stać to nie ważne czy porośniętym Zakrzówku, czy porwie Cię ktoś z środku rynku, czy z plant!! Ogarnij się człowieku!

kinga,wierząca w jej odnalezienie:(... (gość)

A tak wierzyłam że to nie ona, a znajdzie się cała i zdrowa:(. kondolencje dla rodziny jej i jej hłopaka.a jeszcze we wtorek dwie dziewczyny nas o nią pytały. To okropne...

Ania (gość)

Pamiętacie tą dziewczynę z banku co zaginęła kilka miesięcy temu? Jej telefon też ostatni raz logował się w okolicy zakrzówka!!!

sfgv (gość)

chodźcie dalej kobiety poźną porą po pustych drogach porośniętych krzakami i chaszczami... !!!

JJJ (gość)

GDZIE POLICJA ZA CO PŁACIMY PODATKI !? ZŁAPCIE TEGO SERYJNEGO PSYCHOLA

wwwwwww (gość)

Dowiedziałam się o jej zaginięciu z facebooka, później cała sprawę nagłośniły media, na początku myślałam, że ktoś ją uprowadził na narządy ( przepraszam że to piszę ale tyle ludzi teraz ginie w takich celach), dzisiaj dowiedziałam się że nie żyje, jestem skołowana, nie znałam tej dziewczyny a jestem wstrząśnięta jej śmiercią, taka młoda, na początku swojej kariery zawodowej, z tego co czytam w internecie miała poukładane życie, może tak jak większość ludzi którzy giną była w głębi duszy osobą skrytą i nawet najbliższym nie mówiła o swoich problemach ...... zal serce ściska była taka młoda.......:(

gadzio (gość)

taka prawda mogła i być a policja napisze że wyklucza osoby trzecie

cesio (gość)

po tym spotkaniu ale na tym już spotkaniu gość który miał być odrzucony wepchał ją do wody może tak mogło to wyglądać .....

xxx (gość)

TAK TYLKO ŻE MÓGŁ KTOŚ JĄ WEPCHAĆ DO TEJ WODY TO JAK MOŻNA WYKLUCZYĆ OSOBY TRZECIE ....