(© archiwum rodzinne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia, że wyłowiona ze zbiornika na Zakrzówku kobieta to Agnieszka Miedziak. Ciało rozpoznała rodzina dziewczyny.

Czytaj także: Zakrzówek: znaleziono ciało Agnieszki MiedziakNie ma już wątpliwości. Kobieta znaleziona wczoraj wieczór w zbiorniku wodnym na Zakrzówku to Agnieszka Miedziak. Ciało rozpoznała matka dziewczyny. Przy zmarłej znaleziono dokumenty m.in. kartę miejską.

O przyczynach śmierci będzie można mówić dopiero po analizie wyników sekcji zwłok dokonanej w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie.

Kraków: Agnieszka Miedziak znikła bez śladu. Policja wciąż poszukuje zaginionej 25-latkiCodziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa! Zapisz się do newslettera!


Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pinki (gość)

A słyszałeś o jakiś porwaniach, czy morderstwach na środku rynku? Naprawdę współczuję, że tak to się skończyło, ale jak zerknęłam na mapę, to dramat, okolica super po prostu-nie oszukujmy się, w takich miejscach jest bardziej prawdopodobne, że Ktoś Ci coś zrobi, zaczepi Cię....Ja na takim zadupiu nie chciałabym mieszkać.

Triada (gość)

Nie wierze w samobojstwo to jest niemozliwe!! wyszla do chlopaka ale zawrocila bo stwierdzila ze idzie sie zabic !1 nie nie albo to jakis psychopata ktorych jest coraz wiecej !! i to jest najprawodpodobniejsze albo za duzo wiedziala o pewnej sprawie pracujac w kancelarii prawnej

paninka (gość) (sfgv)

Wal się!
Jak komus ma się cos stać to nie ważne czy porośniętym Zakrzówku, czy porwie Cię ktoś z środku rynku, czy z plant!! Ogarnij się człowieku!

kinga,wierząca w jej odnalezienie:(... (gość)

A tak wierzyłam że to nie ona, a znajdzie się cała i zdrowa:(. kondolencje dla rodziny jej i jej hłopaka.a jeszcze we wtorek dwie dziewczyny nas o nią pytały. To okropne...

Ania (gość)

Pamiętacie tą dziewczynę z banku co zaginęła kilka miesięcy temu? Jej telefon też ostatni raz logował się w okolicy zakrzówka!!!

wwwwwww (gość)

Dowiedziałam się o jej zaginięciu z facebooka, później cała sprawę nagłośniły media, na początku myślałam, że ktoś ją uprowadził na narządy ( przepraszam że to piszę ale tyle ludzi teraz ginie w takich celach), dzisiaj dowiedziałam się że nie żyje, jestem skołowana, nie znałam tej dziewczyny a jestem wstrząśnięta jej śmiercią, taka młoda, na początku swojej kariery zawodowej, z tego co czytam w internecie miała poukładane życie, może tak jak większość ludzi którzy giną była w głębi duszy osobą skrytą i nawet najbliższym nie mówiła o swoich problemach ...... zal serce ściska była taka młoda.......:(

cesio (gość)

po tym spotkaniu ale na tym już spotkaniu gość który miał być odrzucony wepchał ją do wody może tak mogło to wyglądać .....