Takimi słowami skwitowała swoją znajomość z 37 letnim Wojciechem D. oszukana i okradziona przez niego kobieta. Mężczyzna przez ponad pół roku mieszkał z nią ukrywając swoją prawdziwą tożsamość.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Takimi słowami skwitowała swoją znajomość z 37 letnim Wojciechem D. oszukana i okradziona przez niego kobieta. Mężczyzna przez ponad pół roku mieszkał z nią ukrywając swoją prawdziwą tożsamość. Gdy z mieszkania zaczęły ginąć rzeczy kobieta powiadomiła policję. Wtedy okazało się, że Wojciech D. jest poszukiwany 5 listami gończymi, za kradzieże, nielegalne posiadanie broni, rozboje i alimenty.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Do komisariatu na warszawskim Ursusie zgłosiła się młoda kobieta, która powiedziała, że została okradziona. Policjanci zajęli się tą sprawą. Przesłuchali poszkodowaną i zebrali wszystkie informacje. Nie pasowała im tylko fakt, że w mieszkaniu nie było śladów włamań. Kobieta jednak uparcie twierdziła, że od dłuższego czasu ginie jej biżuteria.

Podejrzenia padały na jej konkubenta, który od ponad pół roku mieszka razem z nią. Rysopis mężczyzny przypominał policjantom poszukiwanego przestępcę, który okradał młode kobiety metodą „na tulipana”. Nie pasowały jednak jego dane osobowe. Mimo to policjanci postanowili sprawdzić go. Po szybkiej analizie, obserwacji i zebraniu niezbędnych informacji operacyjnych kryminalni potwierdzili swoje przypuszczenia. 37 letni Wojciech D. okłamując kobietę, ukrywając przed nią swoją tożsamość i podając jej nieprawdziwe dane osobowe omotał ją, rozkochał w sobie, aż w końcu zostali parą i zamieszkali ze sobą. Gdy mężczyzna czuł się już pewnie w tym związku zaczął ją okradać.

Policjanci zatrzymali przestępcę wieczorem w mieszkaniu przy ulicy Chełmońskiego. 37 letni Wojciech D. wpadł w końcu w ręce funkcjonariuszy. Mężczyzna od kilku lat był poszukiwany aż 5 listami gończymi, za kradzieże, rozboje, nielegalne posiadanie broni i alimenty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!